0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
حذف فیلترها
فیلترها
فیلتر بازه قیمتی
از تومان
تا تومان
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی:
  • جدیدترین
  • پیش فرض
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزانترین
  • گران ترین
123 کالا

اسنوا-snowa

«ارکان ساختار نوین ایرانیان» یا اسنوا یکی از سازندگان لوازم خانگی و برقی داخلی کشورمان است که نام خود را از سیاره ای به نام اسنوا برگرفته اند . اسنوا سیاره‌ایه که زمان توش حرف اول رو می‌زند. هرکدام از لوازم خانگی اسنوا یه وظیفه‌ی مهم دارد، آن هم این است که یه کاری کند که شما بتوانید از زمان مفیدتان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. کارهای تکراری و خسته کننده را لوازم خانگی‌ اسنوا برای شما انجام میدهد تا شما بتوانین به کارهای مهمتون برسید!

با توجه به بازار رقابتی لوازم‌خانگی و لوازم برقی که در بازار امروز جهان شاهد آن هستیم ، میان تمام نام ها و غول های تولید لوازم الکترونیکی شرقی و غربی و حجم زیاد تبلیغات ، بد نیست نگاهی هم به تولیدات داخلی و ایرانی بی اندازیم. بسیاری از برندهای داخلی هستند که توانسته‌اند با محصولاتی باکیفیت و ارزان‌قیمت‌تر نسبت به رقبای خارجی جای خود را در خانه‌های مردم باز کنند و هرروز بر تعداد طرفداران آن‌ها نیز افزوده می‌شود.

ازجمله آن‌ها می‌توان به برند اسنوا اشاره کرد که باوجود پیشینه‌ای نه‌چندان بلند (حدود چهارده سال از تأسیس) با تولید لوازم برقی اسنوا و لوازم‌خانگی اسنوا در بازار تجاری و الکترونیکی ایران و همچنین بازارهای منطقه و صادرات به کشورهای اطراف، مشغول فعالیت است. ازآنجایی‌که برند اسنوا همواره از افراد متخصص و کارشناسان خبره در بخش تحقیق و توسعه خود استفاده کرده امروزه توانسته جزو یکی از بهترین تولیدکنندگان لوازم‌خانگی ایران باشد

در حال بارگذاری ...